The Walking Dead Sosyal Ağ Tabanlı Oyun;AMC 'nin büyük beğeni toplayan The Walking Dead dizisinin,Nisan ayında çıkması beklenen sosyal ağ tabanlı oyununun ekran görüntüleri oldukça hoş bir izlenim veriyor.Dizide olduğu gibi aylakların istilasına uğramış coğrafyada kapana kısılan bir grup insanı canlandıracağımız oyunda,temel amacımız hayatta kalabilmek.Yiyecek ve yakıt bulabilmek için bol bol keşfe çıkacağımız,arkadaşlarımızı korumak için kamp mantığı ile davranacağımız ve arkadaşlarımızdan birini kaybettiğimizde aylaklara dönüşme olasılığına karşı arkamızı kollamamız gereken aksiyon dolu serüvene hazır mısınız?

Yapımcı Eyes Wide Game‘in CEO’su Stephen Griffin oyun hakkında şu açıklamayı yaptı:
“The Walking Dead Social Game -sosyal oyunculuk kavramını ele alırsak- yeni nesil bir oyun olarak duracak. Dizideki havayı yansıtmak için AMC ile ortak çalışıyoruz ve derin bir oynanabilirlik, bolca dram ve her türden oyuncunun ilgisini çeken bir sunmayı amaçlıyoruz. Şayet hardcore bir oyuncuysanız, sosyal bir oyundan bekleyebileceğiniz tüm deneyimleri burada bulabilirsiniz.”


Oyun içi video;


Editör'ün Puanı
Paylaş ;
Yazar : | Tarih : 20 Mart 2012 | Etiketler :

+ yorum + 5 yorum

20 Mart 2012 11:18

İlk defa duyuyorum saol eline sağlık ve oynuyorum ;)

20 Mart 2012 11:24

Benim de yakın zamanda haberim oldu.Karakter tiplemelerini vs iyi yapmışlar.Ama sanki fazlaca renkli gibi :D Her neyse dizinin fanları için hoş oyun.

20 Mart 2012 22:05

Merhabalar, sadece blogculara özel sözlüğümüze tüm blogcular davetlidir. Buyrun gelin, üye olun yazar olun. :)) teşekkürler.
konu: http://yorumyorum.blogspot.com/2012/03/blogculara-ozel-sozluk.html
sözlük: http://weblog.sozlukspot.com

21 Mart 2012 13:13

@ yorumum geldi!
Aslında fena fikir değil,zaman buldukça göz atarım.Kolay gelsin...

18 Nisan 2013 20:19

ben denedım giremiyorum :(

Yorum Gönder