The Walking Dead - Bloodletting (S2E2)

Fatih Varlık
0

Ormandaki esrarengiz kiliseye ulaşan kahramanlarımız,ne yazık ki Sophie’nin izine rastlayamamıştır.Rick,Shane ve Carl diğerlerini karavanın yanına göndererek,gün batana kadar biraz daha arama yapmak üzere yola çıkmıştır.Çalılarlardan gelen sesler ile olası aylak tehlikesini algılayan Rick ve Shane,seslerinin kaynağının bir geyik olduğunu anlayınca derin bir nefes alır.Yalnız o da nesi dikkatsiz bir avcı geyiği vurmaz mı? Dahası geyikten çıkan mermi parçaları Carl’a saplanarak,ağır yaralamıştır.
Otis isimli sakar avcıyı da peşlerine takarak,onun bahsettiği Hershel’a ait çiftlik evine doğru hızla yola çıkan kahramanlarımız,bakalım Carl’ı kurtarabilecek mi? Hershel çiftlikte ailesini organize ederek hayatta kalmayı başarmış,yaşlı bir veterinerdir.Buna rağmen Otis’in hatasını telafi etmek amacıyla iyice yarası ağırlaşan ve iç kanama geçirdiğinden şüphelendiği Carl’ı ameliyat edecektir.Ancak Carl’ın hayata tutunabilmek için tek şansı,bu ameliyat sırasında solunum cihazına bağlı kalmasıdır.
Tahmin edeceğiniz üzere normal koşullar altında bir evde solunum cihazı bulunmaz :D Kendisini affettirmek isteyen Otis ve Shane,çiftliğe yakın bir ilkokula giderek,oradaki acil durumlar konteynerından solunum cihazını alıp gelmelidir.Bu sırada Maggie (Hershel’ın kızı) karavana giderek,kafilemizin arda kalanlarını da Carl’ın başına gelenler konusunda bilgilendirip,çiftliğe davet edecektir…
Malumunuz ilk sezonun finali sonrasında yersiz yurtsuz gezinmeye başlayan kahramanlarımız,otoyolun aylakların istilasına uğramasının akabinde Sophie'nin de ansızın kaybolması ile yol kenarındaki ormanlık arazide arama çalışmalarına başlarlar.Maggie ile tanışmaları ise en büyük şansları olacaktır.Zira Hershel barınma ve yemek sıkıntısı olmayan büyük bir çiftliğe sahiptir.


The Walking Dead 2.sezon genel görünüş için buraya tıklayınız !

Yorum Gönder

0Yorumlar

Lütfen ofansif bir dil kullanmadığınızdan, yapıcı öneriler ve eleştirilerde bulunduğunuzdan emin olun. Yorumlar denetlendikten sonra uygun bulunursa yayımlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et!) #days=(20)

Sitenin daha hızlı yüklenebilmesi için çerezlere izin verin. Detaylar
Ok, Go it!