The Walking Dead - Nebraska (S2E8)

Fatih Varlık
0
Shane'in grubu kışkırtması sonrasında ahırdaki aylakları kurşuna dizen ekibimiz,büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.Günlerdir ormanda bulmaya çalıştıkları Sophie ne yazık ki aylaklardan birine dönüşmüştür.Çiftlikte yaşanan katliama rızası bulunmayan Hershel derhal Rick ve arkadaşlarının mülkünü terk etmesini istemektedir.Bu söylemin akabinde ortadan kaybolan Hershel'in kasabada bara bir şeyler içmeye gittiğinin ortaya çıkması ile Glenn ve Rick peşinden gidecektir.Keza Rick eşinin hamile olduğunu öğrendikten sonra yeniden yollara düşerek bilinmezlerle dolu eski günlere dönmek istememektedir.Bara ulaşan kahramanlarımız Hershel'ı buldukları gibi tuhaf görünümlü iki elemanla da tanışırlar.. 
 
Hershel'ı karşısına almak istemeyen Rick,Shane'in artık kendisi için tehdit oluşturmaya başladığının farkındadır.Grup içerisinde de Shane yanlılarının olması,en başından beri Dale'in üzerinde durduğu Shane gerçeğinin ayyuka çıkmasına neden olacaktır.Sürekli ertelenen kapışma ise çok yakında gerçekleşecek...


The Walking Dead 2.sezon genel görünüş için buraya tıklayınız !

Yorum Gönder

0Yorumlar

Lütfen ofansif bir dil kullanmadığınızdan, yapıcı öneriler ve eleştirilerde bulunduğunuzdan emin olun. Yorumlar denetlendikten sonra uygun bulunursa yayımlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kabul Et!) #days=(20)

Sitenin daha hızlı yüklenebilmesi için çerezlere izin verin. Detaylar
Ok, Go it!